Павлодарлық студенттер Франциядағы WorldSkills-ке шығу үшін жарысады

2023 жылғы 28 қарашада Астана қаласында WorldSkills Kazakhstan 2023 Ұлттық чемпионатының жеңімпаздары марапатталды.

Павлодар облысының командасы Қазақстан бойынша топ-5-ке кірді.

Павлодар сервис және тамақтану колледжінің студенті: Лейман Артур “Мейрамхана сервисі” құзыретінде 1 орын – Павлодар облысының бас сарапшысы, өндірістік оқыту шебері Садриденова Альмира Маратовна дайындады, ол екінші жыл қатарынан осы құзыретте жеңімпаздарды дайындауда. Студент Зейнулова Роза – “Кондитерлік іс” құзыретінде 3 орын-Павлодар облысының бас сарапшысы, арнайы пәндер оқытушысы Пицина Ирина Александровна дайындады

Артур республикалық байқаудың жеңімпазы ретінде іріктеу кезеңіне қатысады, қорытындысы бойынша ол 2024 жылдың қыркүйегінде Француз Леонындағы WorldSkills әлем чемпионатына аттанатын ел құрамасының құрамына кіре алатынын айқындайтын болады.

Жеңімпазымызға әлемдік біріншілікте өз нәтижесін қайталай алуына сәттілік тілейміз!!!