“Мейрамхана сервисі” құзыреттілігі бойынша “JuniorSkills” аймақтық байқауы

27 наурызда Павлодар сервис және тамақтану колледжінде “Junior Skills Pavlodar – 2024” аймақтық байқауы өтті.

Конкурстың мақсаты: оқушылардың жеке кәсіби тәжірибесін қалыптастыру және ерте кәсіптік бағдарлау шеңберінде нақты кәсіби жағдайларды түсіну, жұмысшы кәсіптерінің беделін дәріптеу, өңірдегі кәсіптік даярлық пен біліктіліктің мәртебесі мен стандарттарын арттыру.

Жарыс бағдарламасына мыналар кіреді:

1 Модуль-Бистро қызметі.

– Зығыр майлықтарды 10 түрлі жолмен бүктеу.

2 Модуль-банкет-фуршет.

– Үстелді әзірлеу.

3 модуль-банкет-фуршет.

– Қонақтарға қызмет көрсету.

Қатысушылар-Павлодар қаласы мектептерінің 9 сынып оқушылары:

1.№11 ЖОББМ – 1 қатысушы Шриок Вероника

2.№28  ЖОББМ -2  қатысушы Рубленко Арина, Казмала Милана

3.№35 ЖОББМ – 1 қатысушы Базарбай Ерұлтан.

4.”Тең мүмкіндіктер әлемі” қоғамдық қоры, тәлімгер Золотых Людмила Степановна – қатысушы Золотых Николай Геннадьевич.

Сарапшылар:

Павлодар облысының бас сарапшысы техника ғылымдарының магистрі – Альмира Маратовна Садриденова.

Конкурс қорытындысы бойынша барлық қатысушыларға Аймақтық конкурсқа қатысқаны үшін сертификаттар табысталды. Көптеген мектеп оқушылары биыл біздің колледжге түскісі келеді.